Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 20.05.2024, 00:01

Служба у справах дітей Попільнянської РДА

Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [13]

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

«Ні» виховній агресії в сім᾽ї

Виховуючи дитину, ми частіше використовуємо метод «агресії» і спрямовуємо на дитину потік нищівної енергії з величезним негативним зарядом. Ми зриваємося на дитині, не розуміючи, що цим «заряджаємо» її. А вона, не в змозі розрядитися, як ми з вами, накопичує агресію в собі. І рано чи пізно ця агресія дасться взнаки – дитина хворіє (від легких колік до серйозних психозів).

Ще один вид агресії – тілесна: биття, ляпаси.

Будь-яка дія бере реванш протидією. Ляпас колись може відгукнутися насильством, а биття – злочином.

Вихована такими методами дитина дзеркально спрямовує потік агресії на своїх дітей. Вона не забуде гніт батьківських емоцій і, сама стане пригнічувати.

Дуже важливо, щоб ми використовували симпатію та усмішку, підтримку, співчуття та навіювали доброту, бо всі негативні емоційні вияви позначаються на психічному стані дитини.

В нашому районі майже кожного року фіксуються випадки жорстокого поводження з дітьми. Переважно це фізичне насильство. Втім, в кризових сім᾽ях присутні також такі види насильства як економічне та психологічне. Вислуховуючи дітей, які постраждали від насильства в сім᾽ях, доводиться чути іноді жахливі історії про те як їхні мами або батьки систематично над ними знущаються, вдаючись до брутальних методів залякування і покарань. На жаль, часто-густо випадки психологічного насильства, та й навіть фізичного, дуже важко довести, адже вдома єдиним свідком такого насильства залишається сама дитина, свідчення якої, скажімо, коли справа доходить до позбавлення батьківських прав, суд просто може проігнорувати. Тому дуже важливим є роль сільських громад, шкіл, які у випадку вчинення батьками насильства над дітьми зобов᾽язані повідомляти про такі факти відповідні соціальні служби та органи внутрішніх справ. Слід зауважити, що такі повідомлення повинні бути оформлені належним чином, тобто в повідомленні мають бути викладені всі обставини насильства по відношенню до дітей, для того, щоб соціальні служби і міліція мали підстави для реагування. Згідно з Порядком розгляду заяв та повідомлень про жорстоке поводження щодо дітей школи окрім того, що подають повідомлення до соціальних служб, зобов᾽язані подати те ж саме повідомлення до органів внутрішніх справ. На жаль, і громади, і школи наразі є досить пасивними і не завжди належним чином реагують на факти жорстокого поводження з дітьми.

Дуже важливим є те, щоб батьки змінили тактику виховних впливів і зверталися з любов'ю до дитини. Якою б вона не була. Адже обов'язок батьків - зробити свою дитину щасливою. Тільки батькам під силу прокласти правильний шлях взємин. Виявіть розуміння і любов, і дитина відплатить вам тим самим - любов'ю та розумінням.

Категорія: Мої статті | Додав: Aleksios (23.05.2012)
Переглядів: 548 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 16
Друзі сайту
  • Попільнянська райдержадміністрація
  • Сирітству - ні!
  • Мінсоцполітики
  • Попільнянська районна рада
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Copyright MyCorp © 2024
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz